Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликає союзників та партнерів України у війні з Росією робити все можливе, щоб якомога швидше зупинити вторгнення росіян в Україну.

Про це він заявив у ефірі Bloomberg-TV.

Прем’єр висловив вдячність нашим партнерам, завдяки яким Україна зараз отримує сучасну зброю, боєприпаси до неї та амуніцію. Це дозволило стабілізувати лінію фронту та дало можливість “промацувати лінію оборони росіян на різних ділянках фронту”. Він наголосив, що наразі продовжуються військові операції та “ЗСУ мають певні успіхи на півдні України”.

“Моральний рівень наших солдатів дуже високий. Наше суспільство готове йти до перемоги. Водночас російські солдати (на території України – ред.) абсолютно демотивовані, і це дає нам великі надії на звільнення наших територій найближчим часом”, — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що для подальших військових успіхів мають продовжуватися поставки зброї в Україну. Українській армії потрібно збалансувати співвідношення зброї та боєприпасів по всьому фронту: “Бо Росія має величезну армію, величезні ресурси, але при цьому має обмежені боєприпаси та обмежені людські ресурси”.

“Ми робимо все можливе, що від нас зараз залежить. Неможливо передбачити, як довго триватиме ця війна. Ми найбільше зацікавлені в тому, щоб закінчити цю війну якомога швидше”, — відзначив Шмигаль.

Він зазначив, що “зараз час зіграє на користь Росії”. Тож Шмигаль наголосив, що спільно зі всіма союзниками та партнерами потрібно робити все можливе, докласти максимум зусиль, щоб закінчити цю війну якомога швидше.

“Але Росія зацікавлена йти в довгу, щоб війна продовжувалася місяцями та в наступному році. І це справді виклик для всіх нас”, — сказав Денис Шмигаль.

Share Button