Затриманий поліцейськими за вчинення 3 злочинів

Вчора поліцейські затримали молодого чоловіка без водійських прав та під впливом алкогольних напоїв, за кермом викраденого автомобіля.

Працівники поліції Служби дорожнього руху  міста Карей, 9 лютого близько о 03.50, були повідомлені про те, що на бульварі  25 Жовтня у місті Карей, на автозаправній станції, відбулася дорожня подія, яка спричинила матеріальну шкоду,

Після перевірок працівники поліції встановили, що 21-річний чоловік із Кареї близько 03.00, перебуваючи на місці проживання  людини з того ж населеного пункту, скористався тим, що вона спала, викрав ключі від його автомобіля, який був припаркований на вулиці Стадіодулуї і вивів автівку на бульвар 25 Жовтня, в Карей і вирушив у напрямок села  Петрешті, не маючи посвідчення водія жодної категорії.

Біля місцевої АЗС молодий чоловік за кермом втратив керування  і зіткнувся із трьома припаркованими транспортними засобами, а після зіткнення автомобіль врізався у будівлю АЗС, пошкодивши газопровід.

Аварія  незабаром була усунена компетентними органами, і не було зареєстровано жодної жертви.

Після того, як відбулася дорожня подія, водій виїхав з місця події,  і невдовзі його знайшли поліцейські, і оскільки від нього йшов сильний запах алкоголю, його доставили до відділення лікарні, де були взяті біологічні зразки крові для визначення рівня алкоголю в крові.

Результати біологічних зразків крові вказували на першому тесті рівень алкоголю в крові 1,43 г / л чистого спирту, а другий результат – 1,24 г / л чистого спирту в крові.

У зв’язку з цим порушено  кримінальну справу за викрадення з метою використання, керування автомобілем особою, яка не має посвідчення водія та керування автомобіля під впливом алкогольних напоїв, і під наглядом прокуратури, що при міському суді   Карей, працівники поліції затримали особу під вартою протягом 24 годин.

 

 

Share Button