Невдавно було виявлено 27-річного чоловіка з населеного пункту  Богіш та затримано поліцейськими, за підозрою у скоєнні крадіжки.

16 жовтня  о 20.00 годині  поліцейські, що в рамках Повітової  Інспекції  Сату-Маре були повідомлені  по телефону 112  про те, що молодий чоловік із Богіш, використовуючи гострий предмет викрав гроші з приміщення продуктового магазину, в місті Сату Маре.

Після перевірок поліція встановила, що 27-річний чоловік із населеного пункту Богіш напав та погрожував ножем працівницю продуктового магазину в місті Сату-Маре, і встигнув  взяти з каси близько 7 000 леїв, після чого він вийшов з магазину.

Мобілізація поліції призвела до затримання особи, підозрюваної у вчиненні пограбування, її виявив екіпаж  Дорожньо поліції на стоянці супермаркету міста та передав поліції кримінальних розслідувань  Сату Маре.

У цій справі поліція підготувала кримінальну справу за скоєння  злочину крадіжки з метою встановлення всієї злочинної діяльності, під наглядом прокуратури, що при  суді Сату-Маре, і наказала затримати чоловіка на 24 години, 70% шкоди повернуто.

 

Share Button