Ще 2 надали довідку про вакцинацію не визнаною в Україні вакциною.

Як розповідають у прес-службі Мукачівського прикордонного загону, 13 українців спробували перетнути кордон за підробленими сертифікатами про вакцинацію.

Ще 2 угорців громадян Угорщини, прямуючи в Україну надали прикордонникам довідки про отримання повного курсу щеплень від COVID-19 вакциною, яка не включена ВООЗ до переліку дозволених в Україні.

Також, після отримання відмови у пропуску в Україну іноземці спробували дати 5 тисяч форинтів хабара. Звісно, прикордонник відмовився і повідомив про факт правоохоронців.

“Стосовно громадян України, які при перетині кордону надали підроблені сертифікати про вакцинацію, прикордонники також повідомили співробітників Нацполіції, оскільки в діях наших співвітчизників вбачаються ознаки злочину передбаченого ч.4 ст.358 ККУ («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»), а саме: використання завідомо підробленого документа, що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років”, – йдеться у повідомленні загону.

Share Button