Чергову впевнену перемогу з результатом “4:0” здобула у футбольному поєдинку збірна ветеранів Закарпаття “Карпатська Земля” над суперником із Івано-Франківська.

Збірна ветеранів АТО Закарпаття пройшла у фінал Відкритого чемпіонату України Героїв АТО з футболу

У серпні стартувало друге коло, впродовж якого закарпатська команда заробила шість балів у двох домашніх матчах із “Захисниками Лемберга” та “Прикарпаття АТО”, а на виїзді поступились лідеру групи “Рівне-АТО” 0:3.

У п’ятницю, 6 вересня, в Івано-Франківську закарпатська збірна учасників АТО “Карпатська земля” зіграла поєдинок останнього туру проти “Івано-Франківськ АТО”. Здобувши впевнену перемогу 4:0 завдяки дублю Руслана Соскиди та голам Івана Кильча і Валерія Цуперяка, хлопці здобули путівку у фінальну частину Відкритого чемпіонату України Героїв АТО. Також у них ще залишився один перенесений поєдинок із “Левами”, однак на турнірне становище він вже не вплине, повідомляє громадський правник Віталій Грегор.

У наступному етапі учасники будуть поділені на чотири групи, по три команди в кожній, і змагатимуться за вихід до наступного етапу протягом вересня. До вирішального раунду змагань вийдуть чотири команди. Півфінальні матчі відбудуться 13-го, а фінальний поєдинок — 14 жовтня, у День захисника України.

 

Share Button