Президент не підтримує ініціативу нардепів змінити текст державного гімну України. Про це Володимир Зеленський сказав під час свого відеозвернення вночі 2 квітня. Якщо парламент ухвалить відповідний закон — підпису президента під ним не буде, пообіцяв Володимир Зеленський.

“Хочу сказати декілька слів і тим політикам, деяким депутатам Верховної ради України, які абсолютно не розуміють, що відбувається в серцях наших людей. Настільки не розуміють, що аж придумали змінювати національний гімн. У мене питання до цих осіб: а що ви у своєму житті зробили такого, щоб у вас з’явилося моральне право змінювати слова гімну? Ви що – видатні поети? Може, ви відзначилися чимось у боях за Україну? Чи зараз час такий прийшов, що можна гімн міняти, коли тобі захочеться?” — сказав Зеленський.

Він порадив ініціаторам змін заспокоїти емоції і припинити виставляти себе дурнями. За словами президента, авторам цих та інших подібних законопроєктів і пропозицій, варто було би взяти зброю в руки та вирушити на поле бою.

“І навіть якщо випадково за щось подібне проголосують, все одно мого підпису під такими законопроєктами не буде. Не витрачайте час, — додав Зеленський.

Що відомо

Народні депутати від “Слуги народу” внесли до парламенту законопроєкт 7162-1 про зміни в тексті державного гімну України. Інформація про це оприлюднена на сайті Верховної ради.

Share Button