Станом на ранок 26 лютого Збройні сили України вбили понад 3000 російських окупантів та понад 200 взяли в полон. Також українські воїни знищили понад 100 російських танків та два винищувачі Су-30СМ.

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони.

“Понад 55 годин опору. Наші захисники та захисниці повністю зруйнували плани ворога. Понад 200 інтервентів потрапили у полон. Кількість полонених збільшується. Вони не очікували такої відсічі і здаються самі”, — поінформували у відомстві.

За даними Міноборони, за час опору знищено сотні одиниць бронетехніки ворога, зокрема — понад 100 російських танків. 25 лютого стінгери збили 7 російських гелікоптерів. Водночас у Генштабі ЗСУ інформують, що лише протягом першої доби нападу РФ у повітряних боях вона втратила два винищувачі Су-30СМ.

В оборонному відомстві також зазначили, що ворог намагається змінити тактику та обстрілює житлові квартали, лікарні, навчальні заклади.

“Оскільки швидкий наступ великими колонами захлинувся, почали активніше застосовувати ДРГ і десант. Наша армія і тероборона ефективно їх знешкоджують. Але силам оборони потрібна допомога, щоб діяти на випередження”, — йдеться у повідомленні.

Тому відомство закликає усіх, хто бачить підозрілих осіб, які встановлюють маяки, наносять мітки, чи не можуть чітко пояснити мету свого перебування у певному місці, затримувати їх самостійно або інформувати тероборону.

“У Києві, Харкові, інших містах діють коригувальники, які можуть навести вогонь на ваші домівки чи прокласти дорогу російським військам. Вони є очима ворога. Затримані можуть стати джерелом корисної інформації”, — зазначили в Міноборони.

Окремо жителів українських сіл і невеликих містечок закликали затримувати та палити колони російської бронетехніки.

Share Button