захищають Україну у складі 128-ї бригадиСуспільне Закарпаття

Півтора року служать у 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді Володимир та Микола з Тернопільської області. Про військовослужбовців розповіли на Facebook-сторінці Закарпатського легіону.

Володимир і Микола – батько й син. Володимир воював на сході України з 2014 року, пройшов Дебальцеве. Каже: “Півтора року служу в 128-ій бригаді, контрактник. До того був у інших підрозділах. Зі мною старший син, йому 19 років, теж контрактник і теж півтора року в нашій бригаді. Микола сам захотів у армію. Спочатку думав іти на строкову службу, але я запропонував – давай разом підпишемо контракт. Минулого року разом були в ООС, а тепер тут – приглядаємо один за одним”, — розповів Володимир.

Вдома на військовослужбовця чекають молодші син та донька. “Нам тут добре разом. Микола здібний, усе на льоту хапає. Думаю, він захоче залишитися в армії й після контракту. А я повернуся додому – треба доглядати за старенькою мамою”, — розповів Володимир.

Боєць 128-ї бригади Микола каже: “Найбільше запам’яталося за ці майже три місяці з початку війни — негода. Коли йде дощ, тут справжнє болото, а воювати все одно треба – у будь-яку погоду, вдень і вночі”. Він призвичаївся до служби ще в зоні ООС.

“Хоча те, що було, і те, що є зараз, – зовсім різні речі. Але з батьком і ворога легше бити!”, — додав Микола.

Share Button