З огляду на міжнародну ситуацію, спричинену епідемією коронавірусу, уряд Орбана безкоштовно надасть Україні п’ятдесят апаратів штучної вентиляції легенів

Міністр закордонних справ Угорщини Петр Сійярто та міністр людських ресурсів Міклош Каслер відповідають за те, щоб українці отримали літаки протягом тридцяти днів. У участі допомагає один із партнерів Угорської організації екуменічної допомоги, Попередній Закарпатський центр консультацій та розвитку – його можна прочитати у п’ятничному номері Угорського вісника.Про це написав на своєї сторінці  Фейсбук Іштван Грежа, Уповноважений міністра, відповідального за розвиток співпраці Сабольч-Сатмар-Березької області та Закарпатської області, а також координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського басейну”.   Він додав: Незважаючи на багато неправильних атак, ми продовжуємо робити те, що робили до цього часу. Ми допоможемо.

Поширення коронавірусу ще більше пришвидшилось в Україні. За один день було виявлено понад 12 000 нових інфекцій. У суботу за 24 години зареєстровано 191 смерть, що призвело до смертності понад 9,5 тисяч. Кількість активних пацієнтів зросла до 276 857, а одужалих – 238 811.

До цього уряд Угорщини вже надав Чехії 150 безкоштовних вентиляторі.

Share Button