У Facebook опублікували фото руки хірурга з Ужгорода, який лікує хворих на коронавірус у 30-градусну спеку.

Таким чином медики нагадали, що пандемія коронавірусу ще не зникла, а українцям варто й надалі дотримуватися карантинних заходів, щоб не перевантажувати медичну систему в Україні.

«Мене охоплює злість і відчай! Так виглядають руки першокласного хірурга після зміни в COVID-відділенні в 30 градусну спеку. Українці, я закликаю вас тримати дистанцію, носити на обличчях маски, не збиратися на хрестинах та весіллях. Будьте розумні і терпеливі, сили медиків значно зменшилися, ресурси тануть, дуже швидко з такою безвідповідальністю настане медичний колапс», — зазначила авторка поста, лікарка Власта Гук.

Згідно з фото у її пості, лікарі у відділенні, де лікують хворих на коронавірус, у літню спеку працюють у повністю закритих костюмах та захисному обладнанні.

Станом на сьогодні Закарпаття і COVID-19: 75 нових випадків за добу, четверо пацієнтів померло

Через зростання захворюваності протягом останнього тижня уряд продовжив карантин до 31 липня з пом’якшенням з 22 травня. У той же час карантин буде адаптивним. Це означає, що скасовувати певні обмеження будуть тільки в тих регіонах, де це дозволяє робити епідемічна ситуація. В окремих регіонах карантин можуть посилити.

Share Button