Кабмін змінив правила перетину кордону України

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1236, яка вносить зміни до чинних правил перетину кордону, що передбачають скасування вимоги про негативний ПЛР-тест для дітей-іноземців до 12 років і збільшення часу дії ПЛР-тесту до 48 годин, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Іноземцям, дітям віком до 12 років, під час перетину кордону не потрібно тепер мати негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до перетину кордону“, – сказав він агентству “Інтерфакс-Україна” в четвер.

Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, мають відтепер проходити самоізоляцію.

“Тобто якщо такі громадяни прямуватимуть на в’їзд в Україну, вони мають пройти самоізоляцію через встановлення застосунку “Вдома“, – пояснив речник.

Зміни також передбачають, що категорії, які підпадають під самоізоляцію, – громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, – можуть уникнути самоізоляції в разі надання негативного результату ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до перетину державного кордону.

Демченко нагадав, що раніше час дії тесту обмежувався 48 годинами.

Share Button