Кабмін погодив звільнення Полоскова з посади голови Закарпатської ОДА

Кабінет міністрів погодив звільнення голови Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Анатолія Полоскова.

Рішення принято 17 листопада, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на рішення уряду.

Анатолій Полосков виконує обов’язки голови ОДА з грудня 2020 року.

Анатолій Полосков народився в 1968 році. Працював на різних посадах в банківському секторі, займався підприємницькою діяльністю. З 2011 року був директором виноробної компанії.

При цьому попередній голова ОДА Олексій Петров обіймав посаду керівника Закарпаття з 23 квітня, таким чином не пробувши на посаді і року.

Депутати Закарпатської облради підписали вимогу про скликання засідання на 18 листопада

Сьогодні, 17 листопада повинна була відбутись сесія Закарпатської обласної ради, але засідання відбулось у незвичному режимі.

Як вже повідомляло сьогодні Mukachevo.net, з ночі поступило повідомлення про замінування будівлі Закарпатської обласної ради. Саме тому правоохоронці заборонили депутатам та працівникам ОДА заходити у будівлю.

Опісля було прийнято рішення продовжити засідання у ректораті УжНУ, адже тут зібралось більшість депутатів.

Саме там було вирішено підписати вимогу про призначення позачергової сесії на завтра, 18 листопада.

“На жаль, ми знаходимось у колапсі, політичній кризі. Дійшли до висновку, що поки ми не звільнимо Іванчо, ця криза не закінчиться. Тому ми прийняли рішення, звернутись у апарат обласної ради, аби унеможливити подальше перенесення сесії. Та унеможливлення зменшення наших прав проводити саме у цій залі, яку постійно мінують”, – зазначив Володимир Чубірко.

Share Button