Маски, рукавички та не більше як 2 людей – саме так зараз проходять урочистості реєстрації шлюбу в умовах карнатину.

Як розповідає Мукачівська міська рада, без свідків та гостей, на подію не пускають навіть батьків, тільки наречений та наречена.

З початку карантину Мукачівським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано 16 шлюбів.

Бажаючі укласти шлюб можуть подати заяву онлайн, на офіційному веб-порталі Мінюсту «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» .

У РАЦСі повідомляють , якщо заяву через веб-портал подати не вдалося, то з 8 квітня 2020 громадяни можуть прийти на прийом до відділу, попередньо записавшись. Номер телефону відомства 2-15-43.

Нагадаємо, на Закарпатті коронавірус виявили в 56 людини. Також COVID-19 виявили в 4 медиків. Зокрема, коронавірус виявлено в головного лікаря поліклінічного відділення Іршавської райлікарні.

Так, вчора у Виноградові підтвердили випадок COVID-19, а сьогодні 3 нові випадки — на Рахівщині.

Однак є і позитивна динаміка. Жінка з Мукачева, яка стала першою офіційно інфікованою закарпаткою, вже одужала. Її виписали з Обласної інфекційної лікарні. Наразі жінка перебуває під наглядом лікарів удома.

Також пізніше стало відомо, що ще в 19 мукачівців виявлено коронавірус. Всі вони заразилися в церкві під час спілкування з хворою жінкою.

На щастя, з 19 контактних мукачівців, в яких виявили коронавірус, 16 — вже майже одужали.

Додамо, що в Україні ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів та обов’язковий масковий режим.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова.

Share Button