Китай назавжди буде “хорошою силою” для України в економічному і в політичному плані, а також поважатиме шлях українців як суверенного народу.

Про це 14 березня повідомив Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун під час зустрічі з начальником військової адміністрації Максимом Козицьким, сказано на сайті Львівської обласної держадміністрації.

“Китай ніколи не буде нападати  на Україну, ми будемо допомагати, зокрема в економічному напрямі. Наша країна за один рік імпортує товари зі всього світу  вартістю  понад три трильйони доларів.  Ми готові допомагати вам розвиватись.  У цій ситуації, яка є нині у вас, будемо поступати відповідально. Ми побачили, наскільки є великою єдність українського народу, а це означає і його силу”, — сказав Фань Сяньжун.

Водночас речниця Білого дому Джен Псакі повідомила, що завтра 18 березня президент США Джо Байден поговорить з головою КНР Сі Цзіньпіном, зокрема про війну Росії проти України.

“Це частина наших постійних зусиль з підтримки відкритих ліній зв’язку між Сполученими Штатами та КНР”, — сказано в заяві.

Що відомо

Share Button