Про це під час брифінгу в Military Media Center повідомив начальник Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України полковник Олександр Купінський.

— Кожен громадянин України, який призивається до лав Збройних Сил України, в тому числі й до Десантно-штурмових військ, в обов’язковому порядку проходить базову загальновійськову підготовку. Після завершення якої, крім того, проходить і фахову підготовку, — зазначив Олександр Купінський.

Також начальник Навчального центру наголосив на тому, що програма базової підготовки призначена для осіб, які приходять на службу за контрактом, за мобілізацією або мають перерву у військовій службі більше ніж п’ять років. Основна мета підготовки — набуття військовослужбовцями первинних знань, навичок та вмінь, які необхідні для виконання обов’язків та отримання військово-облікової спеціальності «стрілець».

— У навчанні використовуються методи від простого до складного, під час яких інструктори, які мають досвід участі в бойових діях, 75 % брали участь у відсічі широкомасштабної агресії російської федерації, мають достатні знання та вміння, щоб навчати інших військовослужбовців, — додав він.

Share Button