Як повідомляло Muckachevo.net, вчора Міністерство юстиції офіційно зареєструвало політичну партію “Команда Андрія Балоги”.

Ми звернулися особисто до міського голови за деталями. Вийшло бліц-інтерв’ю з цікавими подробицями, які розкривають плани нової політичної сили.

— “Команда Андрія Балоги” – що це? Партія? Фонд? Громадське утворення чи щось інше?

— “Команда Андрія Балоги” – нова політична партія. Її створення і оформлення стало наслідком роботи нашої команди в Мукачеві та Мукачівській ОТГ. Нам повірили і до нас потягнулося багато активних, діяльних, успішних молодих людей з інших міст і селищ області. Ті, хто поділяє наші цінності і підходи до роботи.

— Які саме цінності?

— Наша партія – виразно українська і проєвропейська. Сильна Україна, побудована на міцному місцевому самоврядуванні, орієнтована на Європу – такі наші орієнтири. Це – загальна рамка. Конкретніше – інтереси людей і громад, їх розвиток і безпека, місцевий патріотизм і гордість. Мої однодумці, які і формують нову партію, поділяють такий базовий підхід

— Хто є Вашими однодумцями?

— Ми представимо нову партію та її фронтменів вже найближчим часом. Скажу, що це – молоді та дуже якісні люди, з історіями власного успіху, відомі і в своїх громадах, і на Закарпатті в цілому. Багато з них – повністю нові обличчя в політиці. Однак у них є прагнення дати результат не лише в їхніх власних справах. Вони розуміють, що для втілення масштабних планів, які здатні змінити життя громад, міст і всього нашого краю потрібно об’єднуватися і йти у владу. Для них участь у самоврядуванні є засобом, а не ціллю. Сам по собі мандат депутата – це дрібно, наші амбіції більші.

— З Ваших слів випливає, що “Команда Андрія Балоги” йтиме на вибори. Так?

— Звісно. Мета будь-якої притомної партії – вибороти владні повноваження. Наша команда буде брати участь в осінніх виборах.

— В Мукачеві чи ще десь?

— Поки горизонт наших прагнень – вибори в громадах на Закарпатті, в обласну раду. Ми розраховуємо, що розширимо нашу географію, коли такі ж молоді та амбітні з інших регіонів побачать наш приклад і приєднаються до нас.

— Чим “Команда Андрія Балоги” відрізняється від інших партій, які також ідуть на вибори?

— Наша партія є реальною командою “нового досвіду”. Вона поєднує цілі та вміння їх досягати. Наша відмінність полягає в тому, що ми вже дали результати. Видимі, які залишаться на десятки, а то й сотні років. Зроблене і нові плани ми і представимо виборцям.

— Хто є конкурентами “Команди Андрія Балоги”?

— Ми не вносимо в поняття “конкуренція” негативного змісту. Ми не будемо воювати на знищення проти будь-кого – будемо пропонувати наші ідеї. Всі, хто дбатиме за розвиток громади, можуть бути нашими партнерами в місцевих радах.

Share Button