Попри карантинні обмеження та зміну формату події з масової на онлайн, форум Re:Open Zakarpattia, який пройшов на початку листопада, охопив чималу аудиторію: відео трансляції форуму в Youtube та Facebook наразі сукупно мають понад 120 тисяч переглядів.

Інформацію про форум та з форуму оприлюднили провідні українські видання, як то Українська та Європейська Правда, Укрінформ, Радіо Свобода, Ліга, Главком, Суспільне, Інтерфакс, The Village Україна, Новое Время, 24 канал, Прямий канал та інші. Крім того, інформація про Re:Open Zakarpattia вийшла також угорською та румунською мовами та окрім інформпростору України була поширена також в Молдові, Румунії та Угорщині.

Наразі ж робота команди в рамках Re:Open Zakarpattia триває та зосереджена на 2-х ключових напрямках: перший – публічна комунікації ідей та попередніх напрацювань форуму в ЗМІ та серед стейкхолдерів, другий – це підготовка своєрідної книги ідей та рішень для розвитку Закарпатської області, яка, за задумом, могла би стати планом дій від громадськості, що потрібно зробити на місцевому, всеукраїнському та міжнародному рівнях для розвитку найзахіднішого регіону України.

Цю книгу Re:Open Zakarpattia буде презентовано в 2021 році та додатково обговорено з усіма, хто ухвалює рішення щодо розвитку Закарпаття та впливає на цей процес.

Також команда проекту розпочала перемовини щодо можливості проведення нового форуму вже у 2021 році.

Share Button