Координаційний волонтерський центр відкрили в Ужгороді

Волонтерський центр відкрили на Закарпатті. Координаторка Власта Рейпаші розповіла: він має об’єднати волонтерів області, представників місцевої влади та департаменту соцзахисту для допомоги закарпатцям.

У центрі проводитимуть навчання для членів волонтерських організацій, а також зустрічі із меценатами. Допомогу надаватимуть, зокрема медичним закладам, а також малозабезпеченим громадянам.

“Проєкт був на 25 тисяч доларів. Це навчання волонтерів нашого краю, — розповіла координаторка волонтерського центру Власта Рейпаші. — Це були три проєкти, по три дні. Також закуплена техніка, з якою працюватимуть волонтери, інвентар. Обласний координаційний волонтерський центр прийматиме громадян, які звертатимуться по всіх питаннях, щодо яких можуть надати допомогу наші волонтери. У нас ніхто не буде на зарплатах, у нас усе на волонтерських засадах”.

Гроші на створення координаційного центру надала Агенція США з міжнародного розвитку, розповів представник проєкту Ігор Вишняк.

“Наша історія співпраці з волонтерами на Закарпатті насправді займає довгий період часу, — розповів він. — Ми почали працювати вже з початку пандемії. Коли ми почали дивитися більше проблематику того, наскільки є інституалізованим рух волонтерів Закарпаття, наскільки він координований та спільний – ми зрозуміли, що було б добре докласти зусиль і допомогти цій ініціативній групі створити такий координаційний центр”.

Волонтери прийматимуть за двома адресами – Гойди, 8 та в обласній адміністрації.

Share Button