Кримінальні справи та штрафи для сатумарців, які брехали на митниці та не дотримувались ізоляції вдома

Департамент громадського здоров’я Сату Маре оштрафував  5 осіб за те, що вони не виконали рекомендації про самоізоляцію вдома, по 20 000 леїв кожну. З них у двох випадках було порушено кримінальні справи за фальшиві декларації, згідно зі ст. 326 Кримінального кодексу. Після в’їзду в країну на прикордонному пункті Петя вони неправдиво заявили, що лише транзитували Італію, але з перевірок було констатовано, що вони багато часу перебували в Італії. Ці випадки розслідували працівники поліцейської інспекції повіту  Сату-Маре.

13 березня  поліцейські  населеного пункту  Герта Міке були поінформовані, що 12 березня, цього року,  39-річний чоловік з  села, що входить до сфери компетенції згаданого відділу плоліції, повернувся додому з Італії, неправдиво  заявивши при в’їзді в країну, на прикордонному пункті Петя, що він тільки транзитував  Італію, але  з перевірок виявилося, що він перебував в Італії вже давно.

Також цієї ж дати працівники відділу сільської поліції Греца Міке були поінформовані, що 45-річна жінка з села, що перебуває  в межах компетенції поліції Герта Міке повернулася додому 12  березня цього року з Італії, країни, яка знаходиться в зоні ризику для передачі вірусу Covid19, яка  неправдиво заявила при в’їзді в країну, на пункті пропуску  Петя, що вона лише проходитла через Італію, але з перевірок поліції виявилося, що вона  в Італії вже давно.

З огляду на виявлені аспекти, в обидвох випадках  було повідомлено Управління громадського здоров’я Сату-Маре  і вжито конкретних заходів щодо поширення вірусу Covid як щодо двох  осіб, так і членів їх сімей.

Також в обох випадках порушено  кримінальні справи за фальшиві декларації, згідно зі ст. 326  Кримінального кодексу.

Дотепер  проведено 148 тестів, отримано 72 результати, з яких 2 були позитивними.

Share Button