Людовика Орбана підтримує НЛП Сату-Маре

Ліберальні мери Іліє  Боложан (Орадя), Мірча Гава (Алба –Юлія ) і Георге Фалке (Арад) табізнесмен Віорел Катараме прийшли сьогодні, 29 травня до Сату Маре, щоб представити програму  кандидатів  для президента партії. Внутрішні вибори відбудуться 17 червня.

pnl (17)

У прес-конференції взяли участь президент Націонал-ліберальної партії (НЛП)  Сату Маре, заступник мера  Адріан Албу, і відповідно, депутат   Ромео Нікоаре.

«Ми прихильники програми пана Людовика Орбана. Тут був повітовий керівний комітет в якому взяли участь всі лідери місцевих організацій  Сату-Маре, члени  повітового бюро і більшість делегацій на З’їзді»,  сказав Адріан Албу.

Іліє Боложан сказав, що Людовик Орбан це досвідчена людина, яка необхідна партії в цей час.

«Команда пана Орбан, розділила  країну на дві частини.За відносно короткий час  ми повинні відвідати всі повіти. Скільки це можливо. Чому ми вирішили підтримати Людовика Орбана? Він досвідчена людина, яка знає Націонал-ліберальну партію, він знає наших мерів і має досвід, який кваліфікує його, щоб бути одним з  лідерів, який буде керувати Націонал- ліберальною партією у наступні  роки,у такий спосіб,  щоб ми могли забезпечити рішення для нашої країни «, сказав Іліє Боложан.

 

 

Share Button