Сувенірні ляльки вуду “Путін” шиє ужгородська майстриня Марина Федчик. За її словами, вона виготовила впродовж тижня понад 150 ляльок вуду. Вони продаються як сувеніри, а зароблені гроші йдуть для української армії.

Марина Федчик загалом сувенірні ляльки виготовляє понад п’ятнадцять років.Жінка розповіла Суспільному, як виникла ідея зробити ляльку вуду “Путін”: “Я побачила в інтернеті в однієї з моїх подружок-лялькарок, яка зробила це в один з перших днів, але в неї він був з вишитим лицем, схожий на Путіна. А мені здалося, що це дуже багато для нього честі. Тому я використовую лише основні пункти для ляльки-вуду, це образ та послання світобудови”.

Лялька вуду “Путін”: ужгородка Марина Федчик шиє сувенірні ляльки, щоб зібрати гроші для військовихСуспільне Закарпаття

Щодня майстриня виготовляє близько двадцяти ляльок.

“Я звикла робити гарних ляльок: ангелів, просто ляльок, які несуть якийсь позитив, а тут нема позитиву: тут лише лють та бажання швидкої перемоги. Тому свою лють треба десь направити, адже вона тебе з’їсть зсередини, тому ми робимо його таким. Відправляємо в нього все наше бажання, щоб це швидше закінчилося і скоріше наступив мир для всіх нас”, — сказала Марина Федчик.

Лялька вуду “Путін”: ужгородка Марина Федчик шиє сувенірні ляльки, щоб зібрати гроші для військовихСуспільне Закарпаття

Ляльки вуду “Путін” продають як сувеніри на площі Театральній, а гроші спрямовують для української армії. Про це Суспільному розповіла волонтерка “Руху підтримки закарпатських військових” Любов Повідайчик.

“Підходить словак і показує мені в телефоні й каже, я хочу ось це. Він придбав і ввечері прибіг і каже: мені ще п’ятнадцять для моїх колег-словаків, бо вони це будуть чіпляти в машині. Він символічно підвішений на прапор України. До вечора ще підходили журналісти з Естонії, які так само собі це придбали й тішилися, що ми маємо такі штуки й дуже сподівалися, що ми українці подолаємо не лише Путіна, а всю його ту братію”, — розповіла Любов Повідайчик.

Share Button