Такі результати проміжного оцінювання представила Transparency International Ukraine. Міста продовжують втілювати рекомендації щодо дотримання принципів прозорості та підзвітності в їхній роботі.

Як зазначає Мукачівська міська рада, фахівці відзначають, що найбільшого прогресу наразі Мукачево, міська рада якого підвищила свій підсумковий бал із 39,5 до 76,56.

У березні 2019 року Мукачівський міський голова видав розпорядження «Про покращення позиції міста Мукачева в рейтингу прозорості міст України», яким було доручено оприлюднити на сайті потрібну інформацію та створити нові можливості онлайн-послуг для містян. Експерти зазначають, що Мукачівська міська рада наразі демонструє найкращу динаміку підвищення прозорості серед міст, які повідомили про оновлення.

Значний акцент міська рада зробила на впровадженні складних рекомендацій, які вимагають прийняття нових локальних актів. Для прикладу, ухвалені розпорядження міського голови, рішення міської ради або виконавчого комітету про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, використання електронної системи при здійсненні допорогових закупівель, бюджетний регламент, затверджений Кодекс етичної поведінки посадових осіб та інших працівників виконавчих органів, а також працівників підприємств, установ, закладів, що перебувають у комунальній власності міста.

Окрім того, більш відкритим став процес відбору на посади у виконавчі органи.

 

 

Share Button