Мукачівська центральна районна лікарня успішно пройшла реєстрацію в системі електронного здоров’я України та повністю готова до контрактування з Національною службою здоров’я України.

З 1 листопада для спеціалізованих та високоспеціалізованих медичних закладів став доступним функціонал для реєстрації закладу в електронній системі охорони здоров’я.

За словами начальника відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради Любов Мандзич, завдяки вчасно проведеній автономізації лікарні , а саме забезпечення закладу комп’ютерами, медичною інформаційною системою, необхідним медичним обладнанням відповідно до вимог Національної служби охорони здоров’я України, а також кадровому потенціалу та своєчасному проведенню заходів з ліцензування та акредитування закладу на минулому тижні КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» успішно пройшла реєстрацію в системі електронного здоров’я України.

 

За її словами, для виконання цих заходів з міського бюджету було виділено 14 млн. гривень. За 6,5 мільйонів гривень куплено комп’ютерне обладнання та медичну інформаційну систему Doctor Eleks. Ще 7,5 мільйонів витрачено на придбання необхідного медичного обладнання. Сьогодні Мукачівська центральна районна лікарня повністю готова контрактування з Національною службою здоров’я України.

 

Share Button