З початку повномасштабного війни жінки взяли на себе частину волонтерської роботи, зокрема по забезпеченню наших підрозділів на передовій одягом, продуктами харчування, амуніцією та побутовими речами з-за кордону.

В пресслужбі Мукачівської міської ради опублікували текст звернення:

“Ми, депутати Мукачівської міської ради, вважаємо, що рішення про обмеження виїзду за кордон жінкам-депутатам місцевих рад немає жодних очевидних позитивів ні для обороноздатності, а ні для будь-яких інших сфер життя країни.

Натомість, такі обмеження створюють значні додаткові труднощі та черги на пунктах пропуску через державний кордон та ставить під загрозу отримання нашою країною сотень тон гуманітарних вантажів через напрацьовані особисті зв’язки та ефективну комунікацію.

Це відомий факт, що через заборону виїзду з України чоловікам призовного віку з початком широкомасштабної агресії Росії – саме жінки стали містком між Україною та країнами союзниками та взяли на себе значну частину волонтерської роботи. І серед цих жінок чимало депутатів місцевих рад, зокрема, із Закарпаття, які активно включились в роботу по забезпеченню наших підрозділів на передовій одягом, продуктами харчування, амуніцією та побутовими речами з-за кордону.

Крім того, значна частина жінок, зокрема й жінок-депутатів місцевих рад, особливо в прикордонних областях, з початком бойових дій відправила своїх дітей за кордон для проживання та навчання, й створення штучних труднощів для відвідин ними своїх дітей є однозначно незрозумілим та неприйнятним.

Share Button