Міністерство оборони Росії наказало вилучати документи у військовослужбовців Збройних сил РФ, а у разі загибелі таємно вивозити їхні тіла або знищувати на місці.

Відповідні документи оприлюднило Оперативне командування “Північ”.

У документі надається перелік заходів, які мають запобігти “поширенню неправдивої інформації” про втрати Збройних сил РФ через нібито підконтрольний спецслужбам України Telegram-канал “Ищи своих”, де розміщуються дані про вбитих та захоплених у полон російських військовослужбовців. Зокрема, указ вимагає:

Вилучити з 1 березня у особового складу, який бере участь у війні проти України, особисті документи, які підтверджують особу — посвідчення, військові білети та жетони.

Приховано, у нічний час евакуювати тіла загиблих росіян із території України у місця постійної дислокації в Білорусі й Росії та поховати їх у братській могилі із наданням номеру.

У разі неможливості евакуації тіл вжити заходи щодо їхнього знищення на місці.

Документ підписаний заступником міністра оборони РФ Олексієм Криворучком.

“Все, що треба знати про ставлення противника до своїх солдат. В той час, як українських загиблих воїнів проводжають в останню путь, як Героїв та шанують їхню пам‘ять”, — підсумували українські військові.

Share Button