Сьогодні, 19 жовтня, в населеному пункті Біла Церква, Україна, відбулося урочисте відкриття проекту “Румунські курси для вчителів на Закарпатті” – проект, що належить Асоціації румунської молоді на Закарпатті. 

Період реалізації проекту – 01.10.2019-30.12.2019. Це проект, що фінансується Міністерством румунів закордоном, за підтримки Румунського консульства в Солотвині, присвяченого викладачам румунських шкіл Закарпаття, де вони будуть проводити уроки вдосконалення, присвячені вчителям  румунських населених пунктів Закарпаття.

На цьому урочистому заході, який модерував Васіле Шіпле, президент Асоціації румунської молоді Закарпаття, також був присутній консул Румунії в Солотвині Флорін Пирву, а також директори, відповідно вчителі румунських шкіл.

«Таким чином, ми розробили повний проект підготовки, в рамках якого учасники розвиватимуть свої навички разом із відомими  тренерами, а також спеціалістами в цій галузі.

У той же час ми хочемо принести більше досвіду та прекрасне співробітництво, поділяючи досвід.

Тренери та наставники нададуть як теоретичну підтримку, так і практичні приклади та відповіді або рішення проблем, з якими конкретно стикаються учасники », – заявив Васіле Ціпле, Президент Румунської асоціації молоді Закарпаття.

 

Share Button

Від Stana Bogdan