Навчальний проект успішно завершений Асоціацією молодих румунів Закарпаття

У середу, 20 листопада 2019 року, в приміщенні Консульства Румунії в Солотвині були  організовані урочистості офіційного закриття проекту «Курси для вчителів Закарпаття», присвяченого вчителям шкіл, з румунською мовою викладання, на правому боці Тиси.

Проект був ініційований Асоціацією молодих румунів Закарпаття, який фінансується Міністерством для румунів звідусіль та підтриманий Румунським консульством у Солотвині, головним завданням якого було підвищення кваліфікації вчителів, що  викладають румунську мову.

У церемонії закриття взяли участь видатні представники, вчителі шкіл з румунською мовою викладання на Закарпатті, та журналісти, які оцінили додану вартість проекту “Курси для вчителів Закарпаття”.

Разом з румунськими викладачами з повіту Марамуреш, як тренери, були обговорені найбільш професійні способи навчання румунською мовою та вдосконалення мовних навичок використання румунської мови серед викладачів, які брали участь у курсах.

Наприкінці урочистостей 25 вчителів, які брали участь у цьому проекті, отримали дипломи про закінчення.

Також представник Консульства Румунії в Солотвині вітає організаторів проекту, зокрема професора Василя Ціпле президента Асоціації румунської молоді Закарпаття та, що не менш важливо, усіх учасників курсів, що проводились в рамках цього проекту.

Щодо цього проекту, Васіле Ціпле зазначив: «Я прощаюся з найкрасивішою главою мого професійного життя в рамках  Асоціації молодих румунів Закарпаття. Надзвичайна захоплююча глава, в якій мені довелося дізнатися багато речей, в якій прожив найкрасивіші професійні почуття! Наш перший проект, наше перше кохання! Це був досвід, виклик, який вимагав великого задіяння, але в цілому це було дуже красиво …

Я відчуваю себе багатшим, і мені шкода, що ми розлучаємося, але точно знаю, що кожен кінець – це лише новий початок! “, – підсумував Васіле Ціпле.

 

 

Share Button