Нагороди Autonet для кращих учнів

Sediu-Autonet-768x512

Autonet Import надає великого значення проектам соціальної відповідальності,пропонуючи щорічно нагороди кращим дітям з п’яти ліцеїв в Сату-Маре. Autonetнадає ці нагороди з 2012 року, спочатку в предметах, і з 2015 року грошові нагороди.

Щороку найкращі учні  Національних коледжів «Кьолксей Ференц» і «МіхаяЕмінеску», Німецького Теоретичного Ліцея імені «Йоганна Еттінгера» і Теологічних ліцеїв Римо- католицького «Гама Яноша» і Реформатського винагороджені за роботу, яку вони доклали протягом чотирьох років ліцею, демонструючи не тільки реальний інтерес до вивчених предметів, але і рішучість, наполегливість іпослідовність. Нагороди- дипломи і гроші, мають подвійну роль для старшокласників з п’яти шкіл: визнання заслуг кращих випускників, а також стимулювання учнів  класів IX, X і XI стати кращим в школі і створити здоровуконкуренцію, результат цього конкурентного середовища є корисним як для учнів,так і для шкіл, де вони навчаються. Призи складають 5000 євро, по 1000 євро для кожної з п’яти шкіл.

Тиждень перед завершенням курсів і врученням нагород, Autonet Importорганізував захід за допомогою, якого надав учням досвід для майбутнього. Під назвою «Автонет День кар’єри», мета заходу була спрямована на представленняможливостей наданих компанією майбутнім сатумарським професіоналам і заохочувати їх, щоб повернулися або залишилися в нашому місті, разом із завершенням навчання.

 

Share Button