Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведе позапланові перевірки низки регіональних енергетичних компаній через скарги споживачів.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

“НКРЕКП проведе позапланові виїзні перевірки ат “Вінницяобленерго”, ПРАТ “Закарпаттяобленерго”, ВАТ “Тернопільобленерго”, АТ “Хмельницькобленерго”, ПРАТ “Львівобленерго”, ат “ДТЕК Одеські електромережі”, ПРАТ “ДТЕК Київські електромережі”, “ПРАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі” та АТ “Полтаваобленерго”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що регулятор ухвалив такі рішення 27 грудня 2022 року на своєму засіданні з огляду на скарги споживачів.

“Підставою для проведення перевірок стали обґрунтовані звернення побутових споживачів про недотримання операторами систем розподілу (ОСР) графіків відключень від електропостачання”, — розповіли в комісії.

У НКРЕКП наголосили, що відповідно до вимог законодавства при застосуванні аварійного розвантаження оператор систем розподілу не повинен допускати дискримінацію між користувачами та має забезпечувати максимально можливий рівномірний розподіл обсягів зниження споживання між споживачами.

Share Button