На Виноградівщині відбувся ІХ-й традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

turneu 1

????????????????????????????????????

Офіційне відкриття ІХго традиційного відкритого Всеукраїнського турніру з грекоримської боротьби серед юнаків та вільної боротьби серед юнаків та дівчат память видатного борця Карпатського краю Степана Кутлана та видатного тренера Закарпаття Еміла Кудрона відбувся в Оноку 16 вересня.

Турнір проходив у спортзалі Оноцької загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Організаторами змагання стали: управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, Виноградівська райдержадміністрація та управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

У змагання взяли участь 20 команд, а це більше 200 учасників, з України та Республіки Білорусь. У 26 вагових категоріях найуспішнішою була команда із Виноградівщини, яка виборола шість золотих, шість срібних та 16 бронзових медалей.

“Таких результатів нам вдалося досягнути завдяки наполегливій роботі тренерів ДЮСШ”, розповів директор спортивної школи Іван Боршош.

Змагання були одним із етапів відбору до чемпіонату України з вільної боротьби, який відбудеться 24-27 жовтня 2017 року в Ужгороді, повідомляють у Виноградівській РДА.

 

Share Button