З 26 по 27 червня у селі Лисичово Керецківської територіальної громади Хустського району пройде міжнародний фестиваль ковальства “Гамора-2021”.

Цьогоріч, після перерви у зв’язку з COVID-19, свято розширило масштаби й на ньому не лише куватимуть, розповідають організатори.

У рамках “Гамори” пройде пісенно-музичне свято “Лицар Карпат на Гаморі”. Місцевий поет Василь Кузан збирає друзів – поетів та західноукраїнських бардів! Неймовірне дійство: синтез лірики, гумору, музики, дружби, відданості, кохання – все єднається під полониною Кук у Лисичові на фестивалі “Гамора”!

26 червня на гостей також чекає неймовірне дійство: Перша Гонка Героїв Срібної Землі “TRANSKARPATHIAN WOLF”

Зареєструватися можна за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/1vOJEVZdWSEiyVtlWMLZ2wauFT4F70zgyHpMzQnnu1Rg/viewform?edit_requested=true

Крім того, вперше в Україні у рамках фестивалю народного та ковальського мистецтва “Гамора” 26 червня 2021 рокувідбудетьтся забіг зі штучними та природними перешкодами по мальовничій місцевості на дистанції 10 кілометрів для дорослих та 1 кілометр для дітей. Початок о 13.00. Реєстрація за покликанням: https://www.facebook.com/Transkarpathian-WOLF-109273771376669

Фестиваль ковальства отримав назву від єдиної в Україні дерев’яної кузні під назвою Гамора, що у селі Лисичево. Наразі кузня працює як музей та місце, де можна отримати майстер-клас із виготовлення власноруч металічних виробів.

Share Button