Про це повідомляють на сторінці Закарпатської митниці у Facebook.

На митному посту “Ужгород-автомобільний”, що на кордоні зі Словаччиною, у зону митного контролю заїхали два вантажні автомобілі, які за документами експортували палетні дошки та дерев’яні піддони з України до Чехії. Обидва перевізники працюють на закарпатському підприємстві. Митники направили авто на стаціонарну скануючу систему NUTECH, яка розміщена у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Ужгород-Вишнє Нємецьке”. Митний сканер виявив, що в одній кабіні тягача було приховано 656 пачок сигарет іноземного виробництва, в іншій — 700 пачок, усі без акцизних марок. Доступ до цигарок став можливим після демонтажу декоративної обшивки кабіни та холодильника, — йдеться у повідомленні.

Наразі митники складають відносно двох водіїв протоколи за статтею “Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю”. Санкції статті передбачають штраф у розмірі 100% вартості предметів правопорушення з їх конфіскацією, а також конфіскацію транспортних засобів зі спеціально виготовленими сховищами, що використовувалися для переміщення прихованих товарів через митний кордон України.

“Виявлені сигарети вилучено, їх вартість встановить спеціаліст-експерт. За попередньою оцінкою, загальна вартість вилучених сигарет складає 85 тис. грн, а двох тягачів — марок “Вольво” і “Мерседес” понад 1,3 млн грн. Їх також буде вилучено”, — повідомляють на митниці.

Share Button