27 вересня пізно ввечері на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці заїхав рейсовий автобус маршрутом «Наполі-Борщів» під керуванням 31-річного водія.

Під час проходження митного контролю у «червоному коридорі» перевізник задекларував товар – понад 2 тис кг вживаного одягу та взуття в кількості 30 місць. Усно підтвердив, що не переміщує товари, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Втім, при перевірці салону автобусу закарпатські митники виявили під пасажирськими сидіннями не задекларовані мобільні телефони, смарт-годинники та ноутбук в загальній кількості 53 шт. Частина з них знаходилися у сумках для нутів та сумках для харчів.

Горе-водій визнав товар іноземного виробництва своєю власністю. Відносно нього інспектори склали протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, яка передбачає накладення штрафу в розмірі 100 % вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію,

Наразі мобільні телефони Iphone 7, 8, 10Max, 11Pro, 12Pro та 13Pro торгівельної марки «Apple»; мобілки «Galaxy» А32 та S20FE 5G торгівельної марки «Samsung», смарт-годиники Series 5 та 6; ноутбук Galaxy Book Pro 930XDB-KF1 торгівельної марки «Samsung», орієнтовною вартістю понад 600 тис грн, вилучено на склад митниці. Остаточну їхню вартість визначить спеціаліст-експерт.

Справу скерують до суду, який і вирішить долю незаконних предметів правопорушення, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці.

Share Button