Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков заявив, що на Закарпатті з більшості громад області сміття не вивозять узагалі. Саме тому наразі в області створюють логістику вивезення сміття з віддалених сіл.

На Закарпатті з більшості громад сміття не вивозять узагалі — голова ОДА

Про це він повідомив на сторінці Закарпатської ОДА в соціальній мережі Фейсбук.

“Дієвим у боротьбі зі сміттям буде і налагодження вектору грантової підтримки у боротьбі з цією проблемою. А найважливіше – здійснювати комплекс заходів щодо підвищення культури поводження зі сміттям наших людей», – констатував А.Полосков.

За його словами, у Закарпатській області активно триває робота з ліквідації заторів та стихійних сміттєзвалищ. Представники відповідних служб здійснюють робочі поїздки на проблемні ділянки для проведення розрахунків та інженерних робіт.

Голова Закарпатської ОДА заявив, що це проблема не тільки обласної влади, усі територіальні громади повинні бути залучені до роботи у цьому напрямку.

Водночас, як повідомив Укрінформу міністр екології Роман Абрамович, під час цьогорічних обстежень територій басейну річок Тиса, Уж, Латориця та їхніх приток на території Закарпатської області працівники Держекоінспекції виявили 42 несанкціонованих сміттєзвалища.

З підйомом води у річках все це сміття потрапляє у воду.

Як повідомляється, нові точки збору сміття формуються біля домогосподарств, сільгосппідприємств та на берегах річок на околицях територіальних громад.

Share Button