Протягом п’яти днів, з 28 вересня по 2 жовтня, у Чопському загоні проводять анкетування громадян, які перетинають державний кордон, та осіб, що проживають у прикордонні.

Заходи організовано з метою визначення думки громадськості про якість виконання прикордонниками завдань з охорони державних рубежів, виявлення можливих проблемних питань у взаємодії громадян з прикордонниками та недопущення протиправної діяльності на кордоні.

Задля збору об’єктивних даних анкетування проводиться з використанням анкет, розроблених на платформі «Google forms», з можливістю переходу за QR-посиланням.

Відтак, у пунктах пропуску на дошках інформації та у службових приміщеннях розміщено інформацію з QR-кодами, аркуші з посиланнями роздаються подорожнім прикордонними нарядами. У населених пунктах відповідні листівки розташовано у загальнодоступних місцях та на дошках інформації. Дільничні інспектори розповсюджують інформацію серед місцевого населення, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

Share Button