У жовтні закарпатці купили 135 нових автомобілів на 4 млн доларів

Сума витрат минулого місяця в регіоні перевищила $4 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 25 авто на суму $400 тис. Також попитом користувалися Kia та Toyota, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед машин В-класу закарпатці найчастіше купували Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, минулого місяця українці придбали 9 тис нових автомобілів на $270 млн. Порівняно з жовтнем 2018 року продажі виросли на 29%. Кількість придбаних за місяць позашляховиків перевищила 6 тис авто, а легковиків купили значно менше – 3 тис.

Нагадаємо, у січні-вересні в Ужгороді та Закарпатській області придбали 1,3 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $30 тис.Сума витрат за 9 місяців в регіоні склала $39 млн.

 

Share Button