Обов’язковою умовою для щеплення дітей від 12 років від коронавірусу — це огляд у сімейного лікаря, згода одного з батьків та наявність інших необхідних вакцин у календарі щеплень.

Як повідомила Суспільному головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик, станом на 23 листопада на Закарпатті від коронавірусу вакцинували 1821 дитину.

“Я не можу сказати, що охочих багато, все ж таки був більший наплив діток — це діти-студенти. А якщо ми говоримо про саме 12+, то наразі це тільки набуває поступово обертів. Приходять батьки, приходять дітки, такі які є дуже свідомі”, — зазначила лікарка 6-ї амбулаторії міста Ужгород Ірина Кулик.

За словами головної сімейної лікарки Ужгорода Тетяни Козак, щеплення від коронавірусу дітям можна зробити в пунктах вакцинації, а також у чотирьох амбулаторіях міста: третій, четвертій, сьомій і восьмій. В області — в усіх колишніх районних центрах.

“Першу дозу отримали 1129 діток віком від 12 до 17 років, завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози, 692 діток. Наразі вакцину, котру ми використовуємо, це є виключно Comirnaty/Pfizer, тому що саме вона пройшла клінічні випробування і поки що є рекомендовано для використання для дітей”, — додає Тетяна Козак.

14-річний ужгородець Дмітрій розповів журналістам, що вакцинувався від COVID-19, бо хоче вберегтися від важкого перебігу хвороби, якщо інфікується коронавірусом.

Share Button