На Закарпатті створюють національний ІТ-кластер та для захисту економіки України звільняють айтівців від військової служби на час воєнного стану. Про це повідомляє Закарпатська ОВА на сайті.

“Бізнес, який перемістився та працюватиме на Закарпатті, буде захищений”, — повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита під час зустрічі 31 березня в Ужгороді з представниками ІТ-сфери, які вже релокувалися на Закарпаття.

Зі слів очільника адміністрації, ОВА забронює фахівців ІТ-галузі від призову, надасть місця для роботи, перероблені офісні площі і коворкінги, забезпечить їх охорону, надасть якісний сучасний Інтернет та супровід діяльності у податковій сфері.

Також Віктор Микита озвучив важливі аспекти, які потрібно знати ІТ-компаніям та спеціалістам для релокації бізнесу.

ІТ-бізнес реєструється як підприємство, яке має намір перенести свою діяльність та потужності в Закарпатську область у Міністерстві економіки. Обов’язковою є реєстрація суб’єкта господарської діяльності на території області як реінтегрованого підприємства з іншого регіону. Потім Закарпатська ОВА разом з Міністерством економіки забезпечить формування пропозицій щодо бронювання ІТ-спеціалістів від призову на військову службу під час мобілізації та на час воєнного стану.

Share Button