Про це повідомив у Telegram-каналі голова обласної військової адміністрації Віктор Микита. За попередньою інформацією травмованих та загиблих унаслідок ракетного обстрілу у Воловці немає.

Ракета влучила в одну із залізничних підстанцій біля вокзалу у Воловці. “На об’єктах у радіусі 500 м вибиті вікна, уламки ракети пошкодили автомобілі поблизу. До ліквідації наслідків залучені відповідні служби”, — додав голова ОВА.

У Воловці внаслідок ракетного удару 57 будинків залишилися без газопостачання, — повідомили в АТ “Закарпатгаз”.

Укрзалізниця повідомила про затримку потягів через російські обстріли.

Прохання до закарпатців: не публікувати фото/відео із місць влучання. Цю інформацію можуть використати для коригування вогню.

Ракетного удару завдали стратегічними бомбардувальниками Росії Ту-95 або ж Ту-160 із Каспійського регіону, повідомило Командування Повітряних Сил ЗСУ.

“Орієнтовно випущено 18 ракет, які влучили по об’єктах інфраструктури Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Вінницької, Київської та Закарпатської областей”, — йдеться в повідомленні.

“Пошкоджено розподільчий газопровід. Прохання до споживачів перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням”, — йдеться в повідомленні.

Аварійно-відновлювальні роботи розпочалися зранку 4 травня.

Share Button