Цими вихідними група депутатів обласної ради завітали на Рахівщину, де зустрілися з представниками органів місцевого самоврядування району, підприємництва та громадськості.

Мета візиту – обговорення питання участі Закарпаття в проектах Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, які співфінансуються за рахунок коштів Європейського Союзу.

Рахівський район має п’ять округів, від яких було обрано лише двох депутатів до обласної ради. Тож крайові парламентарі приїхали з тим, аби предметно вивчити, які проблеми найбільше доймають жителів цього унікального району і знайти шляхи їх вирішення.

У ході візиту й було обговорено насущні проблеми Рахівщини. Зокрема, стан дороги державного значення Мукачево – Рогатин та місцевих доріг, а також питання утилізації сміття та його роздільного збору, лісокористування, забезпечення населення паливними дровами, стабільність забезпечення електроенергією тощо.

Відтак депутати завітали на підприємство ВГСМ. Тут депутати обговорили проблеми забезпечення підприємства сировиною, питання оплати праці працівників і виїзд фахової робочої сили в країни ЄС з вищим рівнем оплати праці, а також можливості участі Рахівщини та Закарпаття в цілому в грантових Програмах Євросоюзу.

Також були оглянуті об’єкти, на які Закарпатська обласна рада виділяла кошти, зокрема на заміну вікон у Великобичківській ЗОШ №1.

 

Share Button