У місті над Латорицею стартувала уже традиційна відкрита першість з фехтування на честь покровителя  Мукачева – Святого Мартина.

Змагання серед юнаків і дівчат цьогоріч стали ще й етапом Всеукраїнської дитячої “Ліги Миронюка”.

Турнір урочисто відкрили у День захисту дітей – 1 червня, у залі  Мукачівської ДСЮСШ. На доріжки у цей день вийшли шпажисти та шпажистки у 2 вікових групах: серед спортсменів 2008-2009 р.н. та 2006-2007 р.н.

Загалом 1 червня позмагалися близько 150 фехтувальників зі всієї України.

Серед юнаків у категорії 2008-2009 р.н переміг Артем Мельник (Хмельницький, тренер – Мартинюк), срібло поїде до Києва із Максимом Корчуком (тренер – Шостацький). Бронзу розділили львів’яни Максим Гула (тренер – Семеряк) та Марк Цигиль (тренер – Пантелєєва).

У цьому ж віці серед дівчат золото виборола Валерія Свистун з Києва (тренер – Шостацький), другою фінішувала Поліна Спірідонова з Хмельницького (тренер – Юрковський). На третій сходинці – киянки Маргарита Ангарська (тренер – Штангеєва) та Лія Копчук (тренер – Шостацький). Вісімку сильніших змакнула ужгородка Поліна Васильченко (тренер – Філл).

Усі вісімки найсильніших нагородили пам’ятними сувенірами, футболками та медалями, трійка найсильніших отримала й цінні подарунки – сертифікати на купівлю бойового приладдя та грошові винагороди. Також на турнірі підбили й підсумки року Всеукраїнської Ліги Миронюка та нагородили 16-ки найкращих за рейтингом.

 

 

Share Button