Працівники Служби безпеки Івано-Франківщини викрили і затримали працівницю одного зі стратегічних об’єктів критичної інфраструктури області. Жінка виправдовувала російську агресію та агітувала за “руській мір” у соцмережах. Про це повідомляють на Facebook-сторінці СБ України в Івано-Франківській області.

Слідчі СБУ з’ясували, що уродженка та жителька Франківщини поширювала в соцмережі дописи, в яких збройна агресія РФ проти України визнавалася правомірною.

“Агітаторка захоплювалася російським військовим керівництвом, поширювала російські наративи щодо “нацизму” та підтримувала інші інформаційні кампанії російської воєнної пропаганди”, — йдеться в дописі.

Крім того, жінка поширювала матеріали, які містять публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу та чинної державної влади шляхом російського збройного наступу, а також ведення на території України агресивної війни.

Під час обшуків у помешканні жінки слідчі вилучили комп’ютер та телефон із доказами протиправної діяльності. Жительку Івано-Франківщини затримали.

Слідчі повідомили їй про підозру за ч. 3 ст. 109 та ч. 3 ст. 436-2 ККУ. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Share Button