Незаявлені 15 коробок з товарами марки “ANTONELLO SERIO” виявили закарпатські митники

На КПП “Тиса” митники затримали вантажівку, яка везла значно більше за заявлену кількість товару. Про це повідомила речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

“Водій вантажівки, що везла фірмові речі «ANTONELLO SERIO» сподівався, що митники не вивантажуватимуть увесь товар і не помітять на 15 коробок більше, аніж було вказано в товаросупровідних документах”, — сказала речниця.

Та митники спільно з прикордонниками провели детальний огляд напівпричепу з перерахунком кількості місць та ідентифікацією товару. За словами речниці, при перевірці встановлено, що там знаходиться збірний вантаж (одяг, сумки, гаманці), запакований у 38 картонних коробок, що на 15 пакувальних місць більше, ніж заявлено у товаросупровідних документах.

“У незаявлених 15 коробках виявлено сумки та гаманці в асортименті торгової марки “ANTONELLO SERIO”, країна виробництва — Китай, загальною кількістю 880 штук, — розповів керівник робочої групи Держмитслужби Дмитро Перстинчик. — Товар знаходився в середині вантажного відсіку автомобіля серед заявленого товару”.

Щодо визначення вартості предметів правопорушення, то її невдовзі встановить спеціаліст-експерт.

Share Button