Цього разу прикордонники Мукачівського загону зловили 17-річного хлопця, який переходив річку Тиса, на Рахівщині.

Як розповідає прес-служба прикордонників, патрулюючи прикордонну зону, близько 03:00 години ночі наряд побачив 17-річного юнака на береговій відмілині Тиси.

Зловмисник спробував втекти, тому прикордонники здійснили попереджувальні постріли у повітря. Через деякий час, за 20 метрів від кордону, юнака одягненого у гідрокостюм було затримано.

Його було доставлено до прикордонного підрозділу та складено адмінпротокол за ч.1 ст.204-1 КУпАП.

“Варто зазначити, що наразі температура води у річках залишається низькою, а рівень води у Тисі все ще досить високий, до того ж течія – бурхлива та стрімка. Нехтуючи здоров’ям та життям людей, організатори тютюнової контрабанди продовжують наражати їх на серйозну небезпеку заради власної наживи”, – повідомляють прикордонники.

Нагадаємо, ділянка села Ділове, що на Рахівщині є однією з найактивніших за контрабандною діяльністю. Саме тут прикордонники намагаються встановити подвійний паркан, адже село та румунську сторону розділяє лише річка.

 Цікаво, що самі ж мешканці виступили проти його встановлення, хоча, за інформацією прикордонників, серед протестуючих були особи помічені у протиправній діяльності.

 

Share Button