Російська приватна компанія “Вагнер” завербувала тисячу арештантів у двох виправних колоніях, розташованих у Ростовській області РФ, для чого туди приїздив особисто олігарх Євген Пригожин, якому приписують контроль над найманцями.

Про це повідомляє російське видання “Вот так”.

“Євген Пригожин побував у двох виправних колоніях у Ростовській області, де завербував на війну тисячу в’язнів. Арештант із ВК-15 у Батайську, який відмовився йти на фронт, повідомив що в його колонії пропозицію Пригожина приєднатися до ПВК “Вагнер” і вирушити в Україну прийняли 700 людей — майже половина від загальної кількості “сидельців”, — пише видання.

Джерело видання у колонії повідомило, що разом із бізнесменом до колонії прибув командир ПВК Дмитро Уткін — обидва нібито прилетіли на особистому гелікоптері Пригожина. При цьому нагрудні реєстратори у співробітників Федеральної служби виконання покарань перед появою олігарха відключили, а адміністрація колонії перебувала в напрузі, розповів арештант.

За словами джерела, Євген Пригожин вербував для війни убивць та грабіжників. При цьому Ув’язненим в ІЧ-15, який зібрався на плацу, він сказав, що “потрапивши туди (на війну — ред.), робіть з українцями все, що захочете, вам нічого за це не буде”.

За даними журналістів “Вот так”, Пригожин відвідав ще одну колонію в Ростовській області, де зміг завербувати близько 300 ув’язнених.

В’язням, що записалися в ПВК, пообіцяли не лише свободу через пів року служби, а й можливість знову воювати, якщо вони знову потраплять за ґрати, пише видання.

Share Button