«Війна у металі, війна як вона є» – під такою назвою організували пересувну виставку зброї волонтери з Закарпаття. Обладнали для цього фургон. На ньому і їздять по області, що показати мешканцям мирного краю частинку того, що в цей час відбувається в країні.

Пересувну виставку зброї з фронту організували волонтери з Закарпаття (ВІДЕО)

Обладнали фургон, зібрали все необхідне і помандрували Закарпаттям – нагадати людям у мирному регіоні, що в країні війна. Серед експонатів – залишки зброї, частинки боєприпасів, РПГ, мінометів, навіть NLAW та джавелін.

Пан Валерій разом з дружною об’їздили чи не всю область. Поповнювати виставку експонатами допомагають самі військові. Крім зброї, тут можна побачити шеврони, фотознімки наших Героїв на передовій, каски та бронежилети, які колись захищали чиєсь життя.

Найбільше захоплення від побаченого отримує малеча. Дітям дозволяють доторкнутися до експонатів та одягнути каски. Попри юний вік, хлопчики розуміють, що в руках тримають зовсім не іграшку. Військові, в свою чергу, на знак вдячності за підтримку з тилу присилають меседж, написаний власноруч на полотні прапорів.

Share Button