Петиція проти забудови Радванського кар’єру в Ужгороді зібрала понад 250 голосів

Петиція на захист території Радванського кар’єру в обласному центрі Закарпаття від забудови та перетворення її на паркову зону зібрала вже 262 підписи за потреби 250.

Тепер оформлене в петиції бажання громади міста в обов’язковому порядку має розглянути влада Ужгорода.

Варто нагадати, що таке рішення влади обласного центру сприйматиметься ужгородцями в контексті близьких виборів до місцевих органів влади.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, слідом за тенісними кортами біля парку «Підзамковий» під загрозою забудови опинилася територія навколо Радванського кар’єру. Ця штучна водойма, що виникла на місці, де раніше промислово видобували камінь-андезит, є чи не єдиним безкоштовним місцем відпочинку для ужгородців. Щоб покупатися та відпочити, сюди проходять сім’ї з дітьми, молодь, тут тренуються спортсмени – бігуни, плавці, ватерполісти.

Але недавно на березі кар’єру почали споруджувати перший будинок. Як з’ясували молодіжні активісти Ернест Самсончик та Олександ Ровняк, поруч планують побудувати ще два. А взагалі продано аж 4 ділянки землі поблизу. Якщо приватизація землі під будівнитво триватиме й надалі, то радванське озеро перестане бути доступним для всіх бажаючих.

Щоб зберегти території навколо озера, хлопці зініціювали збір підписів під петицією “Створення паркової зони навколо озера колишнього Радванського кар’єру”.

Ернест Самсончик: «Якщо петиція набере потрібну кількість голосів, це питання буде винесено на голосування міськради. Щоб зберегти наше місце відпочинку, ми пропонуємо надати території охоронний статус та створити паркову зону з подальшим її облагородженням (висадка дерев та кущів, будівництво тротуарів). Просимо небайдужих ужгородців приєднуватися до ініціативи, щоб зберегти це місце відпочинку».

Share Button