За погодження прокурора прокуратури Закарпатської області слідчими поліції повідомлено про підозру п’яти закарпатцям – адміністраторам гральних закладів, які незаконно діяли в Ужгороді (ч.1 ст.255 КК України, ч.4 ст.28, ч.1 ст.203-2 КК України).

Погоджено підозру ще 5 учасникам злочинної організації, що забезпечували роботу незаконних ігротек в Ужгороді

У ході досудового розслідування зібрано докази того, що підозрювані забезпечували функціонування інтерактивних клубів (з маскуванням під Інтернет-клуб) для проведення азартних ігор на комп’ютерних симуляторах. До їх обов’язків входило пояснення гравцям порядку отримання доступу до незаконних азартних ігор та надання доступу до них.

Наразі триває подальше слідство. Встановлюється причетність інших осіб до вказаної протиправної діяльності, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, у листопаді 2019, за погодження прокурора прокуратури Закарпатської області повідомлено підозру п’яти закарпатцям у створенні і налагодженні  роботи злочинної організації з незаконного зайняття гральним бізнесом (ч.1 ст.255 КК України, ч.4 ст.28, ч.1 ст.203-2 КК України).

Наразі організатор утримується під вартою з альтернативою внесення 4 млн грн застави. Двом іншим співорганізаторам слідчими суддями обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застав у розмірах близько 460 тис. грн  та 480 тис. відповідно. Запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту четвертому підозрюваному оскаржений прокуратурою області. Ще один співорганізатор оголошений в розшук, оскільки переховується від слідства.

Вказані фігуранти злочину підозрюються у тому, що у період з вересня 2018 року по теперішній час налагодили роботу підпільних гральних закладів на території м.Ужгорода, м.Чоп, Ужгородського району, м.Виноградів, Виноградівського та Тячівського районів.

В основному, азартні ігри проводились на комп’ютерних симуляторах. Усі заклади були замасковані під інтернет-клуб.

Роботу 10 ігрових залів правоохоронці припинили 14 квітня 2019 року провівши ряд обшуків. У ході обшуків вилучено 4 столи (рулетки), 125 одиниць комп’ютерної техніки,  готівкові кошти, Wi-Fi роутери, модеми, касовий апарат, веб – камеру, вінчестери, флеш носії, сейф, касовий апарат та іншу документацію.

25 листопада за шістьма цими ж адресами проведено повторні обшуки. Вилучено понад 120 одиниць комп’ютерної техніки, ігровий стіл для покеру, Wi-Fi роутери, маршрутизатори, готівкові кошти та чорнові записи.

 

 

Share Button