Вчора, 13 серпня,цього року, о 23.14, до села Бабашешті  викликали екіпаж поліції через те, що на 32-річного чоловіка напала інша  особа.

Патруль громадської безпеки з підрозділу сільської поліції Сату-Маре, який прибув до селища Бабашешті, у дворі житлового будинку, виявив 32-річного чоловіка з травмами голови, який сказав, що 46-річний чоловік, який  жив з ним у будинку спричинив йому травми.

Незабаром після прибуття екіпажу, поліцейських  попередили, що 46-річний чоловік намагався повіситись у дворі будівлі, де знаходилась поліція.

Співробітник поліції Макаріє Даніела, швидко побігла  до саду будівлі, де знайшлачоловіка, що висів на мотузку на дереві у саду.

Побачивши, що він ще живий, вона  перерізала мотузковий вузол  і за допомогою громадянина їй вдалося покласти його на землю, врятувавши йому життя.

Співробітник поліції Макарі Даніела працює в Поліцейській інспекції округу Сату-Маре, в поліцейському відділенні села Турулунг, з 2017-ого року, коли вона закінчила школу поліцейських агентів імені  “Септиміу Мурешана” в місті Клуж-Напока.

 

Share Button

Від Stana Bogdan