Понад 100 добровольців подали заявки до “Гвардії наступу” з початку запуску проєкту у ЦНАПах на Закарпатті. Про перебіг національної кампанії рекрутингу, переваги для кандидатів та процес формування штурмових підрозділів в ефірі інформаційного ефіру “Суспільне Спротив” розповів голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. Старт національної кампанії в регіоні оголосили 3 лютого.

Усі добровольці будуть проходити співбесіду, військово-лікарську комісію, перевірку фізичних та ментальних здібностей. За словами Віктора Микити, кандидати мають бути патріотично налаштовані, вмотивовані щодо відновлення територіальної цілісності України, фізично підготовлені, моральні, сильні духом, патріоти.

Чи повинні добровольці мати бойовий досвід

За словами Віктора Микити, мати бойовий досвід не обов’язково. “Вони будуть проходити відповідні навчання, бойове злагодження на території області”, — розповів голова Закарпатської ОВА. Програма навчання передбачає декілька тижнів, але яке буде застосування цих підрозділів і коли вони будуть використовуватися для відновлення нашої території, ми не знаємо. Тому весь час, поки вони будуть перебувати на території Закарпаття, будуть проходити бойове злагодження, навчання”.

Як долучитися до “Гвардії наступу”

Подати заявку до “Гвардії наступу” охочі можуть у 10-ти центрах надання адмінпослуг в області:

Виноградів, вул. Миру, 3;

Берегово, вул. Верешмарті, 3;

Свалява, пл. Головна, 1;

Мукачево, вул. Духновича, 2;

Рахів вул. Миру, 5;

Тячів, вул. Нересенська, 5;

Ужгород, пл. Поштова, 3;

Перечин, пл. Народна, 16;

Іршава, пл. Народна, 1;

Хуст, вул. 900-річчя Хуста,27/1.

Що відомо:

На базі Національної поліції, Державної прикордонної служби та Національної гвардії формують 8 штурмових бригад. Вони працюватимуть на посилення сил оборони та звільнення окупованих територій. Кожна бригада матиме своє бойове завдання.

Share Button